Money Life

Polski serwer RPG

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-02-18 18:34:04

lypik000
Administrator
Dołączył: 2018-02-18
Liczba postów: 9
WindowsOpera 50.0.2762.67

Rekrutacja na moda

Imię:
Wiek:
Co wniesiesz na serwer?:
Ile jesteś w stanie poświęcić na serwer?:
Dlaczego ty(max 4 sensownych zdań):
Czy znasz komendy moda(JAK TAK TO WYMIEŃ):
Czy akceptujesz nasz regulamin:
Czy byłeś kiedyś na randze moda:
Coś o sobie(max 7 zdań):

Offline

#2 2018-07-13 18:01:49

erykys111
Użytkownik
Dołączył: 2018-07-13
Liczba postów: 2
WindowsChrome 67.0.3396.99

Odp: Rekrutacja na moda

Imię:Eryk
Wiek:14
Co wniesiesz na serwer?:Pomoc nowym graczom, dyscyplinę
Ile jesteś w stanie poświęcić na serwer?: 4/5/6 godzin dziennie w zależności od tego czy gdzieś nie wychodzę
Dlaczego ty(max 4 sensownych zdań):estem osobą, która lubi wyzwania, rywalizację i nie boi się porażek. Byłaby to dla mnie wielka szansa się wykazać. Sądzę że każdy ma prawo dostać szansę. Ranga moderatora wiąże się z pełnym ogarnięciem i powagą. Nie przeszkadzam innym graczom, a raczej im pomagam.Zasługuje na tą rangę, bo wiem, że zawsze dobrze i sumiennie wypełniam swoje obowiązki, można na mnie liczyć. Jestem osobą która szybko się uczy i nawiązuję nowe znajomości. Od dawna przyglądam się pracy moderatora. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie i będę przyczyniał się do rozwoju serwera jak tylko potrafię. Zawsze chętnie zawieram nowe znajomości, staram się, aby ludzie dostrzegali mnie jako człowieka, a nie gracza. Nie jestem typem samoluba, który widzi tylko własny czubek nosa.
Czy znasz komendy moda(JAK TAK TO WYMIEŃ):/th /tt /vth/ttv  /bbicia /baj /m [tekst] /kick /ban /warn /skin /cl /spec /specoff /up /pinfo /zpj /ginfo /pinfo /jp pod klawieszm z latanie /opj /fix /flip /paliwo /vopis /thru i to tyle z tego co znam
Czy akceptujesz nasz regulamin:tak, oczywiście
Czy byłeś kiedyś na randze moda:tak nie raz
Coś o sobie(max 7 zdań):Jestem 14 letnim chłopakiem mieszkającym w warszawie mam brata, psa, kota, 2 szczury i świnkę morską. Interesuje się informatyką a moje hobby to street workout. Jestem niski, umięśniony, brązowe włosy lubię fastfoody ale nie lubię warzyw. W szkole uczę się nie najlepiej same 1, 2 i 3 czasami 4. Lubię mapować w MTA oraz robić forum nie wydaje pieniędzy na głupoty ale zbieram na szczytny cel.
To tyle życzę powodzenia innym użytkownikom piszącym wszelkie podania <3

Ostatnio edytowany przez erykys111 (2018-07-13 18:03:42)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka